Alman Sesli Kitapları İçin Çok Özel Çizimler

İkon tasarımında önde gelen büyük bir isim olan Alman grafik sanatçısı Olly Moss Harry Potter Almanca sesli kitaplar için harika kapak çizimleri yaptı!
cvdilxexgaadwj3Pottermore işbirliği ile gerçekleşen bu çalışmada klasik çizimler ile modern çizgiyi yakalayan ünlü sanatçı; “Onlar benim kafamda sadece odaklandık.” açıklamasını yaptı.

Fanların gözünden kaçmayan ayrıntılı detaylar ile klasik ikon çizimleri gerçekleştiren sanatçı detaylarında çizimlere ahenk katarken afişlerin nostaljik hava vermesi hakkında; “Ben 1950’lerde tasarımının sadece büyük bir hayranıyım ve sadece doğal bir uyum gibi görünüyordu çizimlerim. Ben gerçekten Harry’nin trene binerken her yıl Hogwarts’a heyecan içinde gitme fikrini sevdim. Elimden geldiğince kompozisyonu ve bakış açısını her zaman aynı tutmanın kısıtlamaların içinde birçok küçük detaylar ile onları doldurmak için çalıştım.” yorumunda bulunurken renk paletinin 1950’lerin sahil kasabaları, buharlı trenlerini ve uzun yaz tatili temelarını içerdiğini açıklıyor.

Alman sanatçı Olly Moss’un resmi sitesini ziyaret etmek veya alışveriş yapmak için BURAYA Almanca sesli veya diğer Pottermore üzerinden satışı yapılan sesli kitaplara göz atmak satın almak detaylı incelemelerde bulunmak için ise BURAYA tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)