Facebook Sayfalarımızda Büyük Şok

Merhaba sevgili Potterkafa dostlarımız Facebook üzerinden yapılan şikayetler ve sıkıştırmalar yüzünden sayfalarımız kapatıldı, Elon Musk haklıydı sanırım durumumuz onunla aynı olmasa bile kendini çağrıştırıyor :)

Yaklaşık 30.000 takipçisi olan Facebook hayran sayfamız kapatıldı ancak bu bizi pes ettirmiyor, Fawkes gibi küllerimizden doğacağız.

Kısa sürede beğenilen ve ivme kazanan sayfalarımızda özgün emek dolu paylaşımlar yapmaya devam edeceğiz gerek Facebook gerek Twitter ve Instagram gibi social media can damarları olan bu sitelerde olmak her şeyden önce sizlerle bu kadar etkileşim içerisinde olmak bizleri her zaman mutlu etti ancak şunu bilmeliyiz ki kötülük her tarafta kol geziyor ve biz Yoldaşlık üyeleri olarak asla pes etmemeye yeminliyiz. En kötü anlarda bile…

Destekleriniz sayesinde yeniden kendine gelecek olan sayfalarımızda bir yeniliğe gittik. Bir grubumuzda var grubumuza ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bu grup bizlere sizin paylaşımlarınızı sergileme fırsatı verirken diğer yandan etkileşimi arttırma hedefi gütmekte. Sizlerin isteklerinize hiçbir zaman duyarsız kalmadan yolumuza devam ederken kendimize düşünmedik değil :) Resmi Facebook sayfamız TRHogwarts ise yeni ismi TurkiyeHogwarts ile tekrar sizlerle beraber olacak sayfamızın önde gelen liderleri paylaşımlarına oradan da devam edebilecek.

Destekleriniz için şimdiden çok teşekkür eder minnetlerimizi sunarız.

TRHogwarts Ailesi adına;

Caradoc Dearborn

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)