Fantastik Canavarlar İnteraktif Mobil Oyunu Çıkıyor

Yaklaşık 3 gün civarı kadar önce Pokémon GO tarzından bir interaktif mobil oyun olarak piyasaya sürüleceği iddiaları ortaya atılan Fantastik Canavarlar oyunu için iddia kesinleşti.
Kasım ayı ortalarında indirilebilir hale getirilecek olan Fantastik Canavarlar oyunu orjinal adı ile Fantastic Beasts: Cases From the Wizarding World tüm uyumlu cihazlara indirilebilecek.

Warner Bros. Interactive Entertainment’ın genel müdürü David Haddad’ın açıklamalarına göre oyun, bizi Harry Potter’ın büyücülük evrenine sokmayı vaat ediyor. Oyunculara dünyayı keşfedebilmeleri için bolca özgürlük tanıyacak oyunun genel atmosferi, saklı nesneleri keşfetmek ve dedektiflik üzerine. Oyunun özgürlüğüyse, içerisinde yer alacak olan mekanlardan geliyor. Keza Fantastic Beasts: Cases From the Wizarding World; Çatlak Kazan, Diago Yolu, Sihir Bakanlığı, Hogsmeade gibi mekanlara yer sahipliği yapacak olması yanı sıra oyunculara didik didik etmeleri için imkan da tanıyacak. Sevindiren bir diğer detaysa, oyunun ücretsiz olacak olması. Facebook ile etkileşimli bir yapıya sahip olacak olan Fantastic Beasts: Cases From the Wizarding World, filmin vizyona girmesinden bir gün önce; yani 17 Kasım 2016 tarihinde iOS ve Android için çıkışını gerçekleştirecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)