Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? Serisinin 2. Filminin Senaryosu Hazır

Büyülü Harry Potter evreninin spin-off projesi Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? geçtiğimiz Kasım ayında vizyona girmiş ve ülkemizde toplamda 552.082 seyirciye ulaşmıştı. Yurtdışında ise daha yoğun ilgi gören film ABD’de 234 milyon dolar, dünya çapında ise 814 milyon dolar kazanan fantastik yapımın devam halkası geleceği biliniyordu. Üçleme olarak planlandığı açıklanan filmin devam halkasının senaryosu tamamlandı!

David Yates’in yönetmen koltuğuna oturacağı üçlemede Edward Scissorhands, Dark Shadows, Karayip Korsanları, Alis Harikalar Diyarında ve Sleepy Hollow gibi fantastik filmlerde boy göstermiş olan Johnny Depp’in de “Gellert Grindelwald” olarak yer alacağı biliniyor. Ancak gelen en son büyük haber ise Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’nun sevilen müdürü Albus Dumbledore’un gençliğinin ünlü oyuncu Jude Law tarafından canlandırılacak olmasıydı. Avrupa’da büyücü savaşına sebep olan Grindelwald ile Dumbledore karşı karşıya gelecekler. Green Room ve Assassin’s Creed performanslarıyla başarı yakalayan İngiliz aktör Callum Turner da Newt Scamander’ın kardeşini canlandıracak. Scamander rolünde bir kez daha Oscar ödüllü oyuncu Eddie Redmayne’ı göreceğiz. İlk filmde tanıştığımız Katherine Waterston bir kez daha Tina Goldstein olarak karşımıza çıkacak. Ezra Miller, Zoë Kravitz, Alison Sudol ve Dan Fogler da kadroda yer alıyor.

Harry Potter serisinin yazarı ve Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?’ın senaristi JK Rowling’in senaristliğini üstlendiği devam halkası ülkemizde 16 Kasım 2018 tarihinde vizyona girecek!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)