Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? Tüm Fragmanları

fantastic-beasts-cast-xlarge

J.K. Rowling’in yazdığı ve Harry Potter serisinde de bahsedilen; Harry Potter’ın ders kitaplarından biri olan “Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?” film olarak karşımıza çıkıyor.

Filmin yapımcı firması Warner Bros.’un CEO’su Kevin Tsujihara, filmin beşleme olacağını duyurdu. 42 sayfalık bir kitabın ne şekilde bir film olacağını merak ediliyordu ama bu kitapla adamlar beş film çekeceklerini açıkladılar. Harry Potter filminin de yönetmeni olan David Yates ile sözleşme imzaladı. Warner Bros, filmin senaristliğini ise ilk defa, tamamen Rowling’e bıraktı.

Eylül 2013′te J.K. Rowling, kitabı senaryolaştıracağını ve kurguyu da tamamen Büyüzooloji uzmanı olan Newt Scamander üzerine kuracağını belirtmişti. Anlaşılan bu kurgu aldı başını gitti ve hikaye de 5 filme yetebilecek kadar doldu.

Newt’in hikayesi, Harry’nin dünyaya gelmesinden 70 yıl öncesinde New York’ta başlayacak ve çok daha geniş bir büyücüler aleminin kapıları izleyiciye aralanacak. Pek çok fantastik yaratığı bir arada göreceğimiz hikayenin ana kahramanı Newt Scamander.

İlk filmin çıkış tarihi İngiltere için 18 Kasım 2016 olarak belirlendi. İkinci film için 2018, üçüncü film ise 2020 olarak planlandı.

IMDb-icon

  1. Film: http://www.imdb.com/title/tt3183660/
  2. Film: http://www.imdb.com/title/tt4123430
  3. Film: http://www.imdb.com/title/tt4123432
  4. Film: http://www.imdb.com/title/tt6149052
  5. Film: http://www.imdb.com/title/tt4123432

Film hazırlıkları haberi duyulduğundan beri herkesi pür dikkat kulak kestiren film Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerelerde Bulunurlar? yeni beşlemesinin ilk filmi 18 Kasım 2016 tarihinde gösterim vereceğini duyurduğundan beri her gün hepimiz fragman arayışlarında geziniyoruz. İşte size hem fragman hep altyazılı kamera arkası tanıım videosu, paylaşımlarımızın devamı için sayfamızdan ayrılmayınız.

Altyazılı Fragmanı

Altyazılı Fragmanı 2

Altyazılı Fragmanı 3

Altyazılı Film Tanıtımı Kamera Arkası

Türkiye Fragmanı

1 thought on “Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? Tüm Fragmanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)