FC’dan 4 Ay Sonra 2. Fragman Yayınlandı

Hatırlarsanız, 12 Temmuzda “entertainmentweekly” kendi Instagram hesabından yeni bir görsel yayınlamış ve bizleri heyecanlandırmıştı. Üzerinden henüz 10 gün geçmeden resmi olarak 2. fragman yayınlanarak bu hevesimiz adeta bir çığ boyutuna ulaştı!

İlk filmin sonunda güçlü karanlık büyücü Gellert Grindelwald, Newt Scamander’ın da yardımıyla Amerika Birleşik Devletleri Sihir Kongresi (MACUSA) tarafından yakalanmıştı. Ancak kaçmayı başaran büyücü, kendine, gerçek niyetinden habersiz olan müritler toplamaya başlar. Asıl planı; büyü dünyasından uzak olan canlıların hepsine hükmedecek olan safkan büyücüler yetiştirmektir. Karanlık büyücünün planlarını bozmak isteyen Albus Dumbledore, eski öğrencisi Newt Scamander’dan yardım ister. Önündeki tehlikenin farkında olmayan Newt, gerçek dostluklar ve aile bağları konusunda bile sevgisinin ve sadakatinin test edileceği bir yola girecektir…

Edebiyat dünyasına adını altın harflerle kazıyan J.K Rowling’in yarattığı sihirli Harry Potter dünyasının spin-off projesi “Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?” filminin devam halkasında bir kez daha başrolü sihirli yaratık kaşifi Newt Scamander’a hayat veren Oscar ödüllü Eddie Redmayne üstlenirken, kadroda ona ilk filmden Porpentina “Tina” Goldstein rolündeki Katherine Waterston, Newt’ün Muggle yoldaşı Jacob Kowalski rolündeki Dan Fogler, Sihir Bakanı Seraphina Picquery rolündeki Carmen Ejogo, Leta Lestrange rolündeki Zoe Kravitz, Credence rolündeki Ezra Miller ve Tina’nın sevimli kardeşi Queenie rolündeki Alison Sudol ve Grindelwald rolündeki Johnny Depp eşlik ediyor. Jessica Williams, Claudia Kim, Callum Turner ve Jude Law da devam halkasında ilk defa izleyeceğimiz isimler olacak.

İşte yeni fragmanda bizi karşılayan sürprizler arasında en şaşıracağınız Nicolas Flamel’i görecek olmamız, Newt Scamander’ın gençliği, Credence Barebone’un kız arkadaşı ile asi dönüşü, Tina’nın ajanlıkları, Püfür, Paris silueti ve ve ve Leta Lestrange ile nişanlı olan Theseus Scamander’in Newt ile arasındaki buzların erimesini izleyecek gibiyiz sonda yer alan büyük düello’dan bunu çıkartabiliyoruz, haydi fragmanı izleme vakti!

David Yates’in yeniden yönetmenlik koltuğuna geçtiği devam halkasında senaryo her zamanki gibi J.K. Rowling’e ait. “Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları” ülkemizde 16 Kasım’da vizyona girecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)