Gişe Öncesi Son Fragman Sürprizi

Gün geçmiyor ki Fantastik Canavarlar 2: Grindelwald’ın Suçları filmi gişesini yaşayalım, her şeyi bir kenara bıraktık ve sadece yeni filmin detaylarına kilitlendik. Hatırlayanlarınız vardır, Harry Potter filmlerinin vizyona girmesi bu kadar çok coşku taşımazdı çünkü o film vizyona girmeden bizler kitabını çoktan bitirmiş olurduk. Kraliçe Rowling’in bu galakside yarattığı yeni furya hepimizi filme bağımlı kılmak oldu. O yüzden bizler için fragmanlar bile aşırı detaylı önem içeriyor.

#Wandsready etiketi ile gişe öncesinde son fragman TODAY New York’ta yayınlandı. Rowling’in anlık ziyareti ile hayranlarını büyüleyen Kraliçe çok önemli bir sır verdi. New York’ta 24 Eylül Pazartesi Sabah saatlerinde Kraliçe Rowling, Rockefeller Plaza’daki Brasserie Ruhlmann restoranda hayranları ile buluştuğunda yer yerinden oynadı. Bir çok özel davetlinin olduğu gösterim öncesi yemekte Kraliçe Rowling “… gösterimde herkesin arzuladığı bir ismin olduğunu ve bunu kimseyle paylaşmamaları gerektiğini istedi” herkesi heyecanlandıran o ismin varlığından şu an için bihaber olsak bile kafamızda canlanan bazı karakterler var elbette, sizde görmeyi arzuladığınız veya görüneceğini düşündüğünüz karakteri bu metnin altında yorumlarda paylaşın.

Öğren saatlerinde yapılan gösteriye Fantastik Canavarlar 2: Grindelwald’ın Suçları oyuncularından; Ezra Miller, Dan Fogler, Callum Turner ve Claudia Kim katılarak gösteri öncesinde ve sonrasında soruları yanıtladılar. Tabi en ilgi çeken soru film serisinde Grindelwald ve Dumbledore arasında duygusal yakınlaşmayı görüp göremeyeceğimiz üzerineydi. Bu soruya cevap Ezra Miller’den geldi “Hayır, onlar arkadaş!” cevabıyla yetindi. David Yates’in yönettiği Grindelwald’ın Suçları, 16 Kasım’daki sinemalarda

Gösterimden bazı kareler paylaşıldı bizde onları sizlere sunuyoruz >>

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)