Ekibimiz

EXECUTIVE

Bendeniz dCan ARAZ namıdiğer Caradoc Dearborn! İzmir’de yaşıyorum, 2002 yılından bu yana hayranı olduğum Harry Potter üzerine sürekli geliştirici ve bir o kadar yararlı projelerde yer aldım. 2008 yılından beri TRHogwarts çatısı altında etkinliklerimizi devam ettiriyoruz. Bu ekipte olmak bana gurur veriyor ve dileğimiz bu ismin daim olmasından başka bir şey değil.

E-COMMERCE MANAGER

Ben Yağmur 1991’de İstanbul’da doğdum, Adnan Menderes Üniversitesi İşletme mezunuyum ve uzun yıllardır Harry Potter hayranıyım, Seçmen Şapka tarafından Ravenclaw’a gönderildim ve 2 sene evvel yani kuruluşundan beri Diagon Yolu’nda e-ticaret portalımızda sorumlu koordinatör olarak görev alıyorum.

COORDINATOR
Mösyöler Aylak, Kılkuyruk, Patiayak ve Çatalak Sihirli Türkiye Hogwarts Koordinatörü Gururla Sunar: “Merhabalar ben Şevin Nur Söğüt. Türkiye Hogwarts ailesinin Koordinatörüyüm. Çocukluğumun en önemli evresinde tanıştığım, her televizyonda gördüğümde kitlendiğim evrenle tanıştım. Hayal dünyasında dolaştığım bu evrenin bana kazandırdıklarını sizlerle paylaşmakla görevlendirildim. Sizlerle birlikte bu aileyi genişletip, ilerletme amacındayız. Yeter ki en karanlık anlarınızda ışığı açmayı sakın unutmayın. Muziplik Tamamlandı.”

CONTENT PROVIDER

Can Kutluk. 1996 yılının Ekim ayında İzmir’de doğdum. Ege Üniversitesi mezunuyum. Harry Potter filmleri ile tanışmam ilkokul yıllarıma, kitaplarıyla tanışmam ise üniversitenin birinci yılına dayanmaktadır. Türkiye Hogwarts’ta içerik editörü olarak görev yapıyorum ve Karanlık Lord’un tekrar yükseleceği günleri bekliyorum. Morsmordre!

INTERPRETER
Sümeyye Lena Çiftçi. Atatürk Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. İçinde iyilik bulunan her insanın, her çocuğun ilk izlediğinde ve okuduğunda tutulduğu gibi bir Harry Potter aşığıyım, o kadar saf, hayal gücü geniş ve iyilik dolu. En güzel çocukluk hatıralarımı zaten süsleyen serinin şimdide gençlik hatıralarımı süsleyecek olan Türkiye Hogwarts sayfasında çevirmen olarak çalışmaktan gurur duyuyorum!

CONTENT PROVIDER - INTERPRETER
LUMOS.. Herkese merhaba, ben İpek Arslan istanbul’da doğdum ve halen buradayım. Elbette Harry ile Hogwarts’a girdim, Ron ile yemek yedim, Hermione ile kütüphanelerde sabahladım. Rowling’in dünyasında heyecanlandık hep birlikte ve şimdi bu dünyayı daha da büyütmek için Türkiye Hogwarts ailesi olarak çabalıyoruz, bu ailedeki görevim çeviriler yaparak içeriklere destek olmak. Hedefim ise “Birinci Sınıf” Merlin Nişanı! Esenlikler dilerim.. NOX..

CONTENT PROVIDER - INTERPRETER
Merhaba. Ben Lale Selim.
Türkiye Hogwarts’ın Azerbaycan şubesi, özgür cin Dobby’nin ev insanıyım. Hayattaki en büyük korkum Dobby’nin bana çorap vermesi. Hayattaki en büyük tutkum Harry Potter dünyası. İşte bu yüzden TRHogwarts ailesine katıldım. Amacım, sanal olarak olsa bile bu dünyanı yaşamak ve yaşatmak.