court-da-20Sitemiz gayr-i resmi olarak Harry Potter ve Fantastik Beats (Fantastik Canavarlar) filmi yapımcısı olan “Warner Bros. Entertainment, Inc.” şirketine ve filmlerin diğer yapımcı telif sahibi tüm şirketlerine ve bu kurgunun yazarı & yaratıcısı olan “Joanne Kathleen Rowling” ismine bağlı olan, her maddeye ve paylaşıma karşı sadece hayran olarak bağlıdır, çıkara dayalı hiçbir telif hakkı mevcut değildir.

TRHogwarts.com sitesinde gerçekleşen tüm paylaşımlar & yazılar eğlence tabanlı kar amacı gütmeyen kurguya ve iştiraklerine saygı ve hayranlıkla bağlıdır. Resmi anlamda sorumlu tutulamaz.

Sitemiz ve sitemiz adına bağlı diğer linklerde barınan tüm içeriklerin hakkı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu çerçevesince TRHogwarts.com sitesine ait, eserlerin içerikleri sahiplerinin izinleri sureti olmadan yahut kaynak gösterilmeden paylaşılamaz!

Sizi rahatsız eden, şikayetçi olduğunuz veya kaldırılmasını talep edeceğiniz tüm içerikler için iletişim sayfamızı kullanabilir veya info@TRHogwarts.com adresine mail atabilirsiniz.

TRHogwarts.com Müdürlüğü