Harry Potter Film Stüdyoları

Eğer ağır bir Harry Potter hayranıysanız, Londra turları ile Harry Potter stüdyolarını gezebilirsiniz. Aceleye getirilmemesi sindirilerek gezilmesi gerek bu stüdyoların her köşesi mazi, her köşesi sihir kokuyor!

Warner Bros. stüdyolarında gezerken kendinizi her an filmin içerisinde bir lejant hissetmeniz elde değil. Defalarca izlediğimiz filmlerinde detaylarını bildiğimiz her sahne bize yeni bir detay katarak tekrar tekrar bizi kendine hayran bırakıyor! Türkiye odaklı bulduğumuz tur şirketlerinden Get Your Guide detaylı olarak bir rehber eşliğinde tüm stüdyolara ayak basmanıza yardımcı oluyor. Hemde €66 gibi bir fiyata ziyaretçiler Platform 9 ¾’ü ziyaret edebilir ve Hogwarts Ekspres’e binebilir! Muhteşem platformu ve treni deneyimleyebilir ve Harry’nin büyülü Hogwarts seyahatleri öncesinde bir bavulla poz verdiktan sonra duvarların arasından kaybolup tren vagonunda belirdiği anları yeniden yaşayabilirsiniz. Hogwarts Ekspres maceranızı tren temalı bir hediyelik eşya mağazasında sonlandırıp ve favori karakterlerinizin ürünleri ile tatlandırabilirsiniz.

Warner Bros. Harry Potter Studio London Tour sitesini ziyaret ederek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Diagon Yolu’nda ise dükkanlar açık Gringotts’da bir müze gibi gezebilir, Flourean Fortescue’da dondurmanızı keyifle tadarken, Ollivanders’tan asa alışverişini tamamlayıp, Çatlak Kazan barında biranızı yudumlayabilirsiniz.

Komşu stüdyolar olan Grimmauld, Hogsmade ve King’s Cross’u ziyaret etmeyi mutlaka ihmal etmeyiniz.


İşte 360 turlar;

İksir Zindanı

Diagon Yolu

Hagrid’in Klübesi

Büyük Salon

Gryffindor Ortak Salonu

Müdür Dumbledore’un Ofisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)