Müjde, İlk Yerli Fan Filmi Yayınlandı

İlk yerli Harry Potter hayran filmi “James Potter ve Kayıp Asa filmi YouTube üzerinden seyircilerle paylaşıldı. Film, düşük bütçesiyle dikkat çekti.

500 dolarlık mütevazı bütçesi ve sadece yeşil perde kullanılarak çekilen film başarısıyla adından söz ettirdi.

BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI

Vulture Works Productions’ın tamamen amatör imkânlarla hazırladığı “James Potter ve Kayıp Asa” filmi izleyenlerden büyük beğeni topladı.

Vulture Works’in açıklaması;

Öncelikle bu yüksek bir bütçeyle çekilen sinema filmi değil. Hayran yapımı bir film. Sadece green box kullanılarak çekildi. Bizlerde sizler gibi Harry Potter hayranıyız. Böyle bir şey denemek istedik. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık. Daha yolun başındayız. Umarım anlayış gösterirsiniz. Şimdiden teşekkürler…

James Potter And The Lost Wand

Mürver Asa, Harry Potter tarafından kırılarak atılır. Asa kendini tamir eder. Karanlık Lord’a hala hizmet eden yandaşlar Voldemort’u geri getirmek için asanın peşine düşerler. İkinci yılına başlayacak olan James’i büyük bir macera bekliyordur. Merlin, James ile iletişime geçerek onu kötü şeyler olacağına dair haberlendirir. Ve Mürver asayı ölüm yiyenlerden önce bulmak için James ve en iyi arkadaşı Charlie kolları sıvarlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)