PlayStation Oyunu LEGO Harry Potter Oyunu Çıktı

TT Games ve Warner Bros. Interactive Entertainment firmalarını bir araya getiren dünyaca ünlü Lego oyunu şimdilerde Harry Potter’ı PlayStation 4 oyun konsoluna göre uyarlayarak 1-4 ve 5-7 olarak piyasaya sürdü!
maxresdefaultTT Games CEO’sunun yaptığı açıklama;

LEGO Harry Potter gibi sevilen karakterlerinden ve ikonik yerlerde esinlenerek bu büyülü maceralarını yaşamak için harika bir fırsat sunuyoruz. Bu derleme ile, genç veya yaşlı LEGO oyuncularının, Harry Potter kitap ve filmlerinin ışığında tüm fanları yürekli, esprili ve interaktif bir yolculuğa çıkarıyor hem de yeni tercih edecekleri memnun bırakmaya emin adımlarla yürüyoruz.
İşte oyunun tanıtımı

Kuzey Amerika’da piyasaya sürülen bu oyun $49,99 etiketi ile sevenleri ile buluşurken Türkiye’de çıkacağı tarih henüz belli değil. Bu büyülü yolculukta 1-4 serisi arasında yaşananları ayrıca ele alan oyunun yanı sıra 5-7 serilerinde yaşananları birbirinden ayırarak oyunun büyüsünü 7 yıla yaymayı amaçlamış ve oyun içerisinde derlemeler ile düello yapmaktan tutun her yaştan oyuncular için çok daha fazla, büyü yapma, iksir yapma, bulmaca çözme ve eğitici derslerle dolu olup heyecan verici bir yolculuğa LEGO ile yaratıcı kahramanlık öyküsü aynı zamanda Harry Potter’ın geniş dünyasını bir araya getiriyor.

Oyundan görüntüler

1 thought on “PlayStation Oyunu LEGO Harry Potter Oyunu Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)