Hangi Binaya Aitsin! Seçmen Şapka Şeçimi!

Zihnefend yöntemi ile zihninizde saklı kalmış her noktaya temas ederek hangi bina kurucusunun seçeneği olacağınızı belirleyen bir şapka! Seçmen Şapka! Sizler için derlediğimiz bu testi çözerek hangi binaya ait olduğunuzu sizde keşfedebilirsiniz! İşte testimiz!

Hogwarts yeni kurulduğu zamanlarda kurucular öğrencilerini kendileri seçerdi. Fakat Godric Gryffindor kurucular öldükten sonra bu işin ne kadar zor olacağını fark etmiş ve kendi şapkasını onların yerine bu işi yapması için büyülemiştir. Yeni okul yılının açılış töreninde seçme işlemi Seçmen Şapka tarafından yapılır.

Sonucu görmek için quizi paylaş !


Sonucu görmek için kim olduğunu söyle !

Seçmen Şapka Testi Benim test sonucum %%personality%%
0%

33 thoughts on “Hangi Binaya Aitsin! Seçmen Şapka Şeçimi!

  1. Ben hem army hem de potterhead. Btsin filminde jin hogwartsa gitmek istediğini söyledi onun binası gryfinndor benimde gry çıktı yaşasın vuhuuuuuuuuuuuuuuuu TAENNİE İS REAL

  2. Tabii ki de GRYFFINDOR B-)
    ALTTA İNSTAGRAM HESABIM BULUNUYOR.GERİ TAKİP YAPILIR. :good:

  3. Hogwarts binaları testlerinin hepsini yaptım . Hepsi slytherin çıkıyor . Yine slytherin çıktı . Bu arada söyleyeceğim şeyleri bilmeyenler olabilir . Söyleyeceğim şeyleri J.K. Rowling kendi açıkladı . Bazı sitelerden bulabilirsiniz .
    1- Dumbledore bir eşcinselmiş . Hatta bir zamanlar en yakın dostu olan ezeli düşmanı Gellert Grindelwald a aşıkmışkendisi
    2- Draco her zaman Hermione eye karşı bir şeyler hissetmiş . :bye: :good: :yahoo:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Share via
Send this to a friend