Kuruluş amacı ve vizyonumuz; Bilgi ve tecrübenin karışımı olan firmamız ticarette dürüst tecrübe sunarak, sorunlara ve isteklere uygun çözümler üreterek sektörde yönetici değil lider marka olmayı, bunu gerçekleştirirken çevresel faktörlere ve rekabet kurallarına dikkat ederek etik kurallar çerçevesinde özgür adımlarla büyümeyi hedeflemektedir.

Misyonumuz; Öncelikle “müşteri” kavramının dışında bizden hizmet talep eden herkesi “çözüm ortağımız” kabul etmek ve onların sorunlarını doğru analiz yöntemleriyle antet kalarak belirlemek, daha sonra bu sorunlara karşı araştırılarak geliştirilmiş, küresel toplam kalite standartlarında, makul fiyata çözümler sunmak.

Kalite Politikalarımız; Müşteri beklentilerinin de ötesine geçerek yeni ürünler geliştirmek. Sağlam, etkin ve verimli bir Kalite Yönetim Sistemi kurmak, uygulamak ve tüm personelimizin katılımıyla sistemimizi sürekli geliştirmek. Kalite yönetim sistemimizi sürekli geliştirmek için çeşitli birimlerde hedefler koymak, faaliyetler belirlemek, uygulamak ve sürekli izlemek.

Örgüt Kültürü; Türkiye Hogwarts / Diagon Yolu çalışanlarının, kuruluşumuzun vizyon, misyon ve kalite politikasını benimsemesini sağlamak.

Müşteri Memnuniyeti; Müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde sağlanması için müşteriye yönelik çalışmalar yapmak ve bunların sonuçlarını analiz ederek sürekli gelişme hızımızı arttırmak. Bu unsurlardan oluşan kalite politikamız tüm çalışanlarımız için bir iş talimatı olup lider kadromuz tarafından düzenli aralıklarla gözden geçirilir.

128Bit şifreleme sistemiyle geliştirilmiş ödeme yöntemi, makul fiyat garantisi ve 7/24 servis desteği siz değerli çözüm ortaklarımıza sunulmuştur.

Çalışma prensibimiz tamamen bu, geleceğin kapılarını aralayan öncü sektörde bilgi ve tecrübe garantimiz ile hareket etmektir.

E-Ticarete öncü tüm markalarda rastlanabilecek özellik olan hızlı ve güvenilir alışveriş her anlamda ürüne kalite katma anlamı taşımaz. Teknolojik ürünlerin kalite bazında test değerlendirmelerinde veya doğru marka tercihlerinde ancak günümüz internet kullanıcıları gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilmekte. Türkiye’nin her yerine en hızlı tedarik ve kargolama edindiğimiz misyonda gizlidir.

Karşılaşılan sorunlarda her zaman Türkiye Hogwarts / Diagon Yolu olarak geleneğimiz olan satış sonrası destek ile bazen bir tık, bazen bir telefon kadar yakınız.