Sırlar Odası Zorlu PSM Gösterisine Davetlisiniz

Sıvı Şans iksiri hazırlamaya başlasanız iyi olur çünkü, TRHogwarts sizi konsere gönderiyor.

Geçtiğimiz sene Felsefe Taşı filminin Orkestra İstanbul eşliğindeki gösterimine hayran kalmıştık, bunun devamının geleceği gösteriye günler öncesinde biletlerin tükenmesinden belliydi, şimdi ise ikinci filmin gösterimi ile 19-20 Mayıs tarihleri arasında Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde Sırlar Odası filmi gösterimi yapılacak.

Genel içerikten bahsetmek gerekirse, film gösterime başladıktan sonra filmde mevcut olan soundtrack Orkestra İstanbul tarafından çalınarak sizleri mest ediyor.

TRHogwarts ailesi olarak geçtiğimiz yıl yaptığımız canlı yayınlarla sizlere konseri aktararak birazda olsa yüreğinizdeki ejderha teline dokunabilmiştik ancak; bu sene 2 arkadaşımızı yanımızda götürerek canlı canlı izleme fırsatı sunuyoruz.

Şimdi size geçen sene yapılan konserden ufak bir görüntü sunalım;

 
Konser çekilişimize katılmak için yapmanız gereken basit; Instagram ve Facebook sayfalarımızda yer alan gönderilerimizi beğenmek, paylaşmak ve en az 3 arkadaşınızı etiketlemek sonrasında yapacağımız çekilişle hem Facebook sayfasındaki gönderiye katılan hem de Instagram sayfamızdaki gönderiye katılan dostlarımızın içerisinden bir cadı veya büyücü çekilişi yapmak.

Instagram Gönderimiz

🎁 YILIN EN ÖZEL ÇEKİLİŞİNİ 💎 20 Mayıs günü İstanbul Zorlu PSM'de gerçekleşecek Orkestra İstanbul eşliğindeki Harry Potter ve Sırlar Odası filmi özel müzikal gösterisini TRHogwarts ekibi ile izlemek için 2 şanslı cadı veya büyücü aranıyor. ⚡TRHogwarts sürprizlerine devam ederken bu gösteriye katılmak için yapmanız gereken; ❤ Bu gönderiyi beğenmek, paylaşmak ve en az 3 arkadaşınızı etiketlemek. #JKRowling #HarryPotter #FantastikCanavarlar #Seherbaz #Hogwarts #RPG #Pottermore #FantastikDörtlü #Quidditch #Potterhead #TRHogwarts #DiagonYolu #ÖlümYadigarları #Asa #Wand #Hediye #Posta #Sürpriz #Zorlu #ZorluPSM #SırlarOdası #İstanbul #Bilet #Konser Not: TRHogwarts tarafından kişi başı 1 toplamda 2 bilet hediye edilecek olup, sadece konser bileti hediye edilecektir, ulaşım ve konaklama masrafı hediye sahibine ait olacaktır.

TRHogwarts / Diagon Yolu (@turkiyehogwarts)'in paylaştığı bir gönderi ()

Facebook Gönderimiz


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)