court-da-20

Sitemiz gayr-i resmi olarak Harry Potter ve Fantastik Beats (Fantastik Canavarlar) filmi yapımcısı olan “Warner Bros. Entertainment, Inc.” şirketine ve filmlerin diğer yapımcı telif sahibi tüm şirketlerine ve bu kurgunun yazarı & yaratıcısı olan “Joanne Kathleen Rowling” ismine bağlı olan, her maddeye ve paylaşıma karşı sadece hayran olarak bağlıdır, çıkara dayalı hiçbir telif hakkı mevcut değildir.

TRHogwarts.com sitesinde gerçekleşen tüm paylaşımlar & yazılar eğlence tabanlı kar amacı gütmeyen kurguya ve iştiraklerine saygı ve hayranlıkla bağlıdır. Resmi anlamda sorumlu tutulamaz.

Sitemiz ve sitemiz adına bağlı diğer linklerde barınan tüm içeriklerin hakkı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu çerçevesince TRHogwarts.com sitesine ait, eserlerin içerikleri sahiplerinin izinleri sureti olmadan yahut kaynak gösterilmeden paylaşılamaz!

Genel Kurallar

-TRHogwarts / Diagon Yolu sayfalarında ve alt sayfalarında gerçekleşen tüm paylaşımlar & yazılar yasal çerçeve tabanlı tedarikçi ve iştiraklerine saygı ve hayranlıkla bağlıdır. Resmi anlamda sorumlu tutulamaz.

-TRHogwarts / Diagon Yolu web sitesinin isim hakları, içeriği, şablonu, tasarımı ve site içindeki tüm dokümanlara ait hakları saklıdır. Site içerisinde yer alan sayfalarda aksi belirtilmediği sürece, site içindeki hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz (arama motorlarının dizinleri için kullandıkları geçici bellek kayıtlarından alınmış olsalar dahi). Sitemizi ziyaret eden misafirlerimiz, sitenin telif hakkı konusunda firmamızın tüm talep ve açıklamalarını kabul ettiklerini beyan ve taahhüt ederler. Hakları saklı tutulmuş eserler, sahiplerinin muvafakati olmadan hiç bir suretle çoğaltılamaz, alıntı yapılamaz, yayınlanamaz, başka bir yerde kullanılamaz. Site içinde yer alan dokümanlar, yazılım ve markalar için üretici firmaların, yazılımcı ve üreticinin belirtilmediği durumlarda izin için TRHogwarts / Diagon Yolu’nun önceden verilmiş açık muvafakati olmaksızın başka siteler ya da medyalara kopyalanamaz.

-Sizi rahatsız eden, şikâyetçi olduğunuz veya kaldırılmasını talep edeceğiniz tüm içerikler için iletişim sayfamızı kullanabilir veya eposta ile bize ulaşabilirsiniz.

Sizi rahatsız eden, şikayetçi olduğunuz veya kaldırılmasını talep edeceğiniz tüm içerikler için iletişim sayfamızı kullanabilir veya info@TRHogwarts.com adresine mail atabilirsiniz.