Yeni Doğan Bebeğe Hogwarts’dan Bir Oda!

13729090_10100728250891485_644518348509749832_n

Sevgili Parents Kaycee ve Casey Daniel çift yeni doğacak olan bebeklerinin odasını Hogwarts’ta bir oda haline getirdi! Kaycee ve Casey Daniel isimli iki ebeveynin bebekleri için yaptıkları çocuk odası gören herkesi kendine hayran bırakıyor. Facebook’ta odanın fotoğraflarını paylaşan Daniel çiftinin tek amacı, çocuklarının Hogwarts’ta uyuyor gibi hissetmesi!

Sanatçı Nate Baranowski‘yle birlikte çalışan Daniel çifti, her şeyin kusursuz olması için her ayrıntıya dikkat etti ve duvarların boyanması beş gün sürdü. Bir internet sitesine açıklama yapan çift, en beğendikleri kısmın da pencereler olduğunu dile getirdi ve Nate Baranowski’nin çok gerçekçi çalıştığını söyledi.

Duvarlarda Hogwarts bölüm bayraklarının da asılı olmasına dikkat edildi ve her ayrıntı konuldu. Ayrıca göz alıcı portreler, resimler de duvarlara eklendi. Kayce Daniel, ‘Umarım bu ada birkaç yıl kalacak. Eğer küçük adamımız büyüyünce bundan nefret ederse, başka bir yatak odasında yatabilir ve burayı da misafir odamız yapabiliriz’ şeklinde konuştu.

KAYNAK

1 thought on “Yeni Doğan Bebeğe Hogwarts’dan Bir Oda!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)