Yeni Harry Potter Telefon Oyunu Harry Potter: Puzzles & Spells Çıkıyor

Warner Bros.Interactive Entertainment’ın lisanslı olarak yayınladığı, Portkey etiketi altında yeni bir maç-3 bulmaca oyunu olan Harry Potter: Bulmacalar ve Büyülerin resmi olarak tanıtımı yayınlandı.

Oyunun içeriğine gelirsek oyuna girdiğiniz de size hayalinizdeki Harry Potter evrenine sokuyor. Oyun size karakterleri, anlatımları, büyüyü ama en önemlisi büyülü haylazlıkları vaat ediyor. Burada karakterinizi yaratabilir, sonra Harry Potter evreninde derslere girebilir, büyüler, iksirler öğrenebilir, sınavlara girebilirsiniz.

Filmden sahnelerle ve anılarla renklendirilmiş arka plan, kullanıcılar, unutulmaz evrene ait yüzlerle eşleştirme bulmacaları ve diğer engelleri aşarak yol boyu keşifler yaparak deneyim puanı kazanabilir böylece seviye atlayabilirsiniz. Hatta  bu oyunun en güzel yönünü size aktarmak isterim. Eğer isterseniz dünya çapında bu oyunu oynayan kişilerle de arkadaşlık kurabilir, muhabbet edebilir ve Dumbledore Ordusunun kendi versiyonunuzu arkadaşlarınız arasında kurabilirsiniz.

Zynga Yayıncılık Başkanı Bernard Kim, “Harry Potter’ı Zynga’nın portföyüne sunmaktan gurur duyuyoruz ve Büyücü Dünyasına ve hayranlarının lejyonlarına layık bir oyun yaratmaya kendimizi adadık,” dedi. “Mobile yaygınlığını ve Zynga’nın geliştirme ekibinin uzmanlığını Warner Bros.Interactive Entertainment ile ortaklaşa birleştirerek dünyadaki her yaştan hayranı memnun edecek bir oyun hazırlıyoruz. ”

Harry Potter: Puzzles & Spells, iOS ve Android cihazların yanı sıra sitemizden de dünya çapında yayınlandığında haberiniz olabilir. Daha fazla bilgi edinmek için bizi takip etmeyi unutmayın.

Sihirli Günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)