Zorlu PSM Konser Heyecanı

Muhteşem bir heyecanla ve mutlulukla tekrar Harry Potter’la büyülenmek için Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nin yoluna çıktık.

Çekilişimizi kazanan cadı ve büyücü dostlarımızla hoş Harry Potter dolu bir sohbet ile yolculuk yaptık. Türkiye Hogwarts ekibi olarak Zorlu Performans Sanatları Merkezi’ne geldiğimizde girişinde bile muhteşem bir görüntüyle karşılaştık.

Girişinde Hogwarts binalarının bayraklarıyla harika bir giriş hazırlanmıştı. Bu bayrakların altından geçerek gösteri binasına ulaştık. Yol boyunca ve gösterinin yapılacağı binanın içerisinde birçok Potterhead ile karşılaştık ve onlarla ekip olarak hoş sohbetler ettik. Bekleme alanında “HAVE YOU SEEN THIS WIZARD?” isimli bir çerçeve bulunuyordu. Bu çerçevenin içerisinde fotoğraflar çekindik ve Sirius Black’i andık.(Lumos!) Daha sonra büyük bir Harry Potter afişi bulunuyordu. Ve bahsettiğim bayrakların aynısı bekleme alanında da vardı. Heyecanımıza heyecan katan bir alan oluşturulmuştu.

Ayrıca stand oluşturmuşlardı. Bu standın üzerinde Harry Potter’ın bütün kitapları vardı. 20. yıla özel baskılarda bulunuyordu. Kitapları inceledikten sonra. Gösterinin yapılacak salona girdik. Yerlerimizi aldık. Büyük bir Potterhead kitlesi vardı. Salon tıklım tıklım doluydu. Bir kez daha ne kadar büyük bir hayran kitlesine sahip olduğuna tanıklık ettik. Gösterinin başlamasını beklerken ekranda bizlere orkestra ve orkestra şefi hakkında, önceki gösteriler ve Harry Potter Sırlar Odası hakkında kısa görüntüler ve bilgiler verildi. Gösteri başladığında ise ilk önce orkestra salona girdi büyük bir alkışla karşılandılar. Ardından salona orkestra şefi Benjamin Pope geldi. Üzerinde cübbesiyle salona girmesiyle büyük bir alkış ve coşkuyla karşılandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)